زندگینامه شهید عبدالمهدی کاظمی

فرهاد کاظمی (عبدالمهدی) در سال 1363 در یک خانواده مذهبی و اهل تقوا ار استان اصفهان به دنیا آمد.

فرهاد کاظمی (عبدالمهدی) در سال ۱۳۶۳ در یک خانواده مذهبی و اهل تقوا ار استان اصفهان به دنیا آمد. فرهاد کاظمی با اینکه دروس مدرسه را میگذراند ، با وجود اینکه در زمینه فوتبال مهارت خاصی داشت ، وارد تیم نوجوانان سپاهان اصفهان شد و پس از مدتی فعالیت ورزشی ، تصمیم گرفت که وارد حوزه علمیه شود و به مدت دوسال دروس طلبگی را در محضر آیت الله ناصری می خواند.

فرهاد کاظمی پس از مدتی از تحصیل در حوزه علمیه ، خوابی را مشاهده کرد و پس از راهنمایی گرفتن از آیت الله ناصری ، تصمیم گرفت تا به محضر آیت الله بهجت شرفیاب شود و خواب خود را تعبیر کند. پس از تعبیر خواب توسط آیت الله بهجت ، فرهاد کاظمی نام خود را به عبدالمهدی تغییر داد و از ادامه تحصیل در حوزه علمیه انصراف داد و وارد سپاه شد.

عبدالمهدی کاظمی در سال ۸۴ ازدواج کرد و حاصل این ازدواج ، دو فرزند با نام های فاطمه و ریحانه به یادگار مانده است.

فرمانده گروهان پیاده گردان ۱۵۴ چهارده معصوم لشکر ۸نجف اشرف، فرمانده گروهان گردان امام حسین سپاه ناحیه خمینی شهر، پزشکیار، مسئول تربیت بدنی، مسئول جنگ نوین در گردان های سپاه از جمله مسئولیت های عبدالمهدی کاظمی در سپاه است.

پس از حضور داعش در منطقه ، عبدالمهدی کاظمی فرصت را غنیمت شمرد و بعنوان رزمنده مدافع حرم وارد سوریه شد و وی در اواخر آذر ۹۴ در جبهه مقاومت اسلامی و حق علیه باطل در حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مشاهده مجموعه مستند شهید عبدالمهدی کاظمی (هدیه ای از بهشت) تهیه شده در این موسسه

12 پاسخ

 1. ای شهیدپسرم مشکل تنفسی داره میخوام ازت شفابگیره ودرکلاس سون راهنمایی تجدیداورده دعای قبولیش وسلامتیش میخوام

 2. شهید کاطمی عزیز ای نور هدایت پیش سالار شهیدان امام حسین(ع) مارا ضمانت کن شفیعمان شود…

 3. سلام بر شهیدان برا فرج آغا مون دعا کنید و همه مریضان رو دعا کنین شفا بدهد خداوند

 4. سلام عبدالمهدی جان .خیلی ها ازت حاجت گرفتن.حاجت من را هم برآورده کن. عبدالمهدی التماس دعا

 5. سلام بر برادر شهیدم عبدالمهدی کاظمی از برادر کوچک ،حقیرت م.ف
  آنچنان روسیاهم از کرده خویش ک روی صحبت و نگاه ب نزدیکانم بستگانم و بخصوص خدای متعال و امام زمانم را ندارم برادر بین منو خداوند و امام زمانم شفاعتم کن مراببخشن و توبه مرا بپذیرن ،واسط بین منو امام زمانم و خدایم باش تا از گناهم بگذرند و اعتبارم رو دوباره ب دست بیارم و ب ارزوی قلبیم برسم،،

 6. سلام شهید بزرگوار
  حاجتم را براورده کن تا من نیز به مردم کمک کنم😭😭

 7. سلام بر شهید هم دوره افسری سال90 دانشگاه امیر المومنین اصفهان روحش شاد یادش گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه شهیدانه ها:

پست های دیگر:

موسسه فرهنگی رسانه ای شهیدانه ها در سال ۱۳۹۸ به منظور ثبت ، ضبط و تدوین زندگینامه و خاطرات شهدای بزرگوار و ترویج آن در بستر فضای مجازی شروع به فعالیت نمود.

فعالیت شهیدانه ها بصورت جهادی و با کمک خیرین شهید پرور انجام می گیرد و هیچگونه وابستگی به سازمان و یا نهاد دولتی یا غیر دولتی ندارد.