وصیت نامه شهید مدافع حرم محمد امین کریمیان

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب محمد امین کریمیان بهمنیری چون قصد عزیمت به سوریه جهت جهاد علیه دشمنان اهل بیت(ع) را دارم و احتمال کشته شدن در راه دفاع از حریم آل الله وجود دارد،چند خطی به عنوان وصیت نامه می نویسم.

اولاً به همه مردم شریف و شهید پرور ایران عرض می کنم؛افتخار می کنم که در خدمت برادران فاطمیون هستم.

مردم شریفی که برای رضای خدا جان خود را کف دست گرفتند و از حرم بی بی زینب(س) دفاع می کنند و اگر برای خانواده ام مشقت نداشت به خانواده ام می گفتم مرا در مزار شهدای فاطمیون دفن کنند.

ثانیاً خدمت مردم شریف ایران عرض می کنم آتش افروز فتنه و اعوان و انصارش خائن به انقلاب هستند و اگر کسی ذره ای ارادت به این شخص ها را دارد زیر تابوت مرا نگیرد.در ادامه به تمام برادران عرض می کنم حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (حفظه الله علیه) ولی امر تمام مسلمین جهان است.اگر کسی می خواهد بداند تابع و مرید شهدا است باید مطیع این سید بزرگوار باشد.

سخنی با پدر و مادرم؛

من زندگی با شما را دوست دارم اما زندگی در کنار حسین(ع) تمام آرزوی من است،من دیدار روی شما را دوست می دارم ، اما دیدن روی حسین(ع) تمام هستی من است. اگر فرزند خوبی برای شما نبوده ام به خاطر شهدا از من بگذرید، در سوگ من از خدا شکایت نکنید، چرا که آرزوی هر کسی شهادت در راه خدا و حسین فاطمه(ع) است و من هم جز جان ناقابلم چیزی برای حسین فاطمه(ع) نداشته ام.

پدر و مادر عزیزم!

زندگی برایم سخت شده بود وقتی می دیدم از شهدا فقط اسم شان به جا مانده و آرمان های شهدا تقریباً مرده بود. دنیا بدون شهدا و لگد کردن خون شهدا از مردن برای من سخت تر بود وقتی برادر به برادر رحم نمی کند، حجاب ها به بهانه آزادی رعایت نمی شود، شکم ها از حرام پر می شود و همه و همه، مهدی (عج) فاطمه را تنها گذاشته اند دیگر نمی توانم دنیا را تحمل کنم.

پدر و مادر عزیزم! کمک به خانواده شهدا را ادامه دهید و لحظه ای کوتاهی نکنید و تا می توانید دل آنها را شاد کنید که اگر چیزی آن دنیا به کارتان بیاید همین کار است.

سخنی با برادرم؛ 

بعد از من قطعاً تنهایی را احساس خواهی کرد، یاد خدا را در همه احوال فراموش نکن و آرزو نکن زودتر به سالار شهیدان ملحق شوی. وصیت من به تو؛ نماز اول وقت، احترام به پدر و مادرمان و پیروی از ولایت فقیه است. بعد از من وظیفه توست که هر سال اربعین به کربلا بروی. کوچک ترین هدف من که مبارزه با افکار غربی و سکولاری در جامعه بود را ادامه دهید.

سخنی با خواهرم فاطمه زهرا؛

خواهر عزیزم! در تمام زندگی ام از صمیم قلب دوستت داشته ام. تو راه خوبی را در پیش گرفته ای راه شهدا را فراموش نکن. وظیفه تو این است کوچکترین هدف من که مبارزه با افکار غربی و سکولاری در جامعه بود را ادامه دهی و تا آخرین قطره خونت دریغ نکن.

سخنی با خواهرم زینب؛

می دانم الان متوجه الفاظ من نمی شوی اما در صحرای محشر از سر تقصیرات خانواده ما بگذر. تو نعمت خانواده ما بودی و هستی. وصیت من به تو احترام به والدین، حجاب و نماز اول وقت است.

سخنی با خواهرم فاطمه؛

وصیت من به تو احترام به والدین، حجاب و نماز اول وقت است. راه شهیدتان را فراموش نکنید.

کلامی با خانواده عموی شهیدم حاج علی کریمیان؛

افتخار من در دنیا این بود که با شما بزرگواران آشنا شدم و آرزوی من خدمت به همه شهدا مخصوصاً شما بوده است. راه شهیدتان را فراموش نکنید و برای من زیارت عاشورا بخوانید که غوغا می کند.

سخنی پایان خطاب به خانواده و همه مردمی که به این وصیت گوش می دهید. من از این دنیا با همه زیبایی اش می روم و همه آرزوهایم را رها می کنم اما به ولایت و حقانیت علی ابن ابی طالب و خداوندی خدا یقه تان را می گیرم اگر امام خامنه ای را تنها بگذارید.

اگر از سرهای ما کوه درست کنند هرگز نخواهیم گذاشت روزی نسل های بعدی در کتاب تاریخشان بخوانند امام خامنه ای مثل جدش حسین(ع) تنها ماند. سلام مرا به حضرت آقا برسانید و بگویید اگر دوباره زنده شوم از تکه تکه شدن در راه ایشان ابایی ندارم.

وصیت آخرم مرا در قبر عموی شهیدم دفن کنید. و در آخر زحمت را کم می کنم و از همه شما پوزش و حلالیت می طلبم.

آمریکا اگر “لا اله الا الله” بگوید ما باور نمی کنیم.

امام خمینی (ره)

العبد الحقیر محمد امین کریمیان

 

برای دیدن کلیپ های شهید محمد امین کریمیان ( امین دلیر، فرزند بهمنیر) روی لینک کلیک کنید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موسسه فرهنگی رسانه ای شهیدانه ها در سال ۱۳۹۸ به منظور ثبت ، ضبط و تدوین زندگینامه و خاطرات شهدای بزرگوار و ترویج آن در بستر فضای مجازی شروع به فعالیت نمود.

فعالیت شهیدانه ها بصورت جهادی و با کمک خیرین شهید پرور انجام می گیرد و هیچگونه وابستگی به سازمان و یا نهاد دولتی یا غیر دولتی ندارد.